Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Niwka” w Sosnowcu  informuje, że od dnia 7 listopada 2020 przechodzimy w tryb pracy zdalnej i wstrzymujemy całkowicie bezpośrednią obsługę lokatorów w biurze. Do odwołania  sprawy będą załatwiane telefonicznie pod nr telefonu 32 299-36-31 lub 32 290-26-21 oraz drogą mailową biuro@smniwka.pl  

Więcej informacji w specjalnym komunikacie.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Niwka” w Sosnowcu
ul. Wojska Polskiego 25-27
41-208 Sosnowiec

tel. 32 299 36 31 512 129 388

fax. 32 269 07 31
mail: biuro@smniwka.pl

Godziny obsługi lokatorów:
Pon-Pt: 8.00 – 15.00

Telefony awaryjne SM Niwka:

608 538 117
608 538 128

Pogotowie gazowe:
992 lub 32 266 33 56

Pogotowie wod-kan:
994 lub 32 292 51 98

Pogotowie energetyczne: 991

Prezes Zarządu: Adam Wyciszczok tel. 32 290 26 20
Członek Zarządu: Renata Maszczykowska tel. 32 290 26 21

Przewodnicząca Rady Nadzorczej: Maria Muster
Zastępca Przewodniczącego: Włodzimierz Giereś
Sekretarz: Małgorzata Domagała
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej: Sylwia Wilk
Członek Rady Nadzorczej: Jolanta Drygaś
Członek Rady Nadzorczej: Aneta Gil
Członek Rady Nadzorczej: Grzegorz Wola

Dyrektor Bieżącej Działalności Gospodarczej:
Adam Wyciszczok tel. 32 290 26 20 a.wyciszczok@smniwka.pl

Sekcja obsługi nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych:
Katarzyna Miedziak tel. 32 290 26 21 k.miedziak@smniwka.pl


Sekcja czynszów, spraw członkowsko-mieszkaniowych i windykacji:
Ewelina Dratwińska tel. 32 299 36 31 e.dratwinska@smniwka.pl
Joanna Rutkowska          j.rutkowska@smniwka.pl


Sekcja administracyjno-remontowa:
Kierownik Gospodarki Mieszkaniowej i Remontowej, Inspektor Nadzoru Budowlanego:
Wojciech Grabka tel. 32 299 36 31, 512 101 546 w.grabka@smniwka.pl


Sekcja finansowo-księgowa, kadry:
Główny Księgowy:
Anna Dryka tel. 32 290 26 21 a.dryka@smniwka.pl
Z-ca Gł. Księgowego:
Renata Maszczykowska tel. 32 290 26 21 r.maszczykowska@smniwka.pl

Inspektor Ochrony Danych: Marzanna Fabian, e-mail: iod@smniwka.pl

Telefony alarmowe

Telefony awaryjne SM Niwka:

608 538 117
608 538 128

Pogotowie gazowe:

992 lub 32 266 33 56

Pogotowie wod-kan:

994 lub 32 292 51 98
Pogotowie energetyczne: 991

Newsletter
Loading